GLAS OCH KERAMIK / Glas / Kristall 10706098
nr 1070 6098
Kristall
5 delar, Karaffer + skål
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 november 2016
kl 18:00:08
19/11 09:40:09
250 kr
20/11 21:31:53
Halvkristall